Zavolejte nám (Po-Pá 8-17, So 8-12)

Tropical 3-Algae 100ml vločky

3-ALGAE FLAKES je krmivo v podobě jemných vloček bohatých na řasy. Je určeno ke každodennímu krmení sladkovodních i mořských býložravých ryb pro které jsou řasy důležitou složkou diety, ale také pro všežravé ryby – jako doplňkové krmivo.

Více informací ›

5-7 dnů Více informací › Objednávky do 17:00, předpokládané dodání: u vás v pondělí 24. 6.
89,00 Kč 79,46 Kč bez DPH
Kód produktu: 400462
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Tropical 3-Algae 100ml vločky
Tropical 3-Algae…
89,00 Kč

Popis produktu

Ve složení 3-ALGAE FLAKES jsou obsaženy tři řasy: chlorella (Chlorella vulgaris) a dále Ascophyllum nodosum i Laminaria digitata, definovány jako řasy kelp. Nenasycené mastné kyseliny, bílkoviny (bohaté na exogenní aminokyseliny), vitamíny, které jsou ve chlorelle obsaženy, a také mikro a makro elementy z řas kelp (v tom jód, chróm, selen a železo), zaručují rybám dokonalou kondici, intenzivní růst a vitalitu. Ryby při pravidelném krmení vločkami 3-ALGAE FLAKES dostávají velkou dávku chlorofylu – zeleného barviva, jehož koncentrovaným zdrojem je chlorella.

Chlorofyl omezuje rozvoj nežádoucích bakterií v zažívacím traktu, předchází zánětlivým stavům a společně se zeolitem podporuje odstranění toxinů z organismu ryb. Výtažek z aloe posiluje imunitní systém ryb a také blahodárně působí na normální bakteriální flóru v zažívacím traktu.

S ohledem na své posilovací vlastnosti je krmivo 3-ALGAE FLAKES doporučeno pro výživu ryb během karantény, aklimatizace a rekonvalescence.Toto krmivo je k dispozici i v jiné formě: 3-Algae Granulat, 3-Algae Tablets A, 3-Algae Tablets B.Složení: obiloviny, řasy 12%, vedlejší produkty rostlinného původu (v tom Aloe vera 2%), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a výrobky z ryb, měkkýši a korýši, kvasnice, oleje a tuky, minerální látky (v tom zeolit 1%).

Analytické složky: hrubý protein 43,0%, hrubé oleje a tuky 8,5%, hrubá vláknina 1,7%, vlhkost 6,0%.

balení 100 ml

Zobrazit celý popis