+420 792 772 092 (Po-Pá 8:00-17:00 h.)

      

Zoo-prodej.cz
Váš nákupní košík 0 ks zboží za 0,00 Kč

Filtr TETRA FilterJet 900 vnitřní

Výrobce:SPECTRUM akvaristika
Kategorie:Vnitřní
Kód zboží:A1-287167
Dostupnost:5-7 dnů
Cena: 559,00 Kč
ks

Veškeré ceny pro zboží Filtr TETRA FilterJet 900 vnitřní jsou uváděny vč. DPH

Filtr TETRA FilterJet 900 vnitřní Filtr TETRA FilterJet 900 vnitřníFiltr TETRA FilterJet 900 vnitřníFiltr TETRA FilterJet 900 vnitřníFiltr TETRA FilterJet 900 vnitřní

Kompaktní vnitřní akvarijní filtr pro mechanickou a biologickou filtraci.
Vhodný pro akvária o objemu 170 - 230 litrů.
Maximální průtok vody - 900l/h. Výkonný akvarijní filtr Tetra FilterJet. - Výkonný a tichý vnitřní filtr - S nastavitelným Venturiho ventilem pro obohacení kyslíkem - Nastavitelná výstupní tryska pro optimální úpravu cirkulace vody - Intuitivní spouštění - Snadná instalace do akvária - Filtrační houba, která se snadno čistí - Ideální též pro akvária s krevetami Důkladně čistí vodu díky kombinaci mechanické, biologické a chemické filtrace. Tímto způsobem odstraňuje velké i malé částečky nečistot z vody v akváriu, čímž vytváří biologickou rovnováhu potřebnou pro akvária. Mechanická filtrace odstraňuje z vody velké množství znečišťujících částic, např. odsává kal ze substrátu, a také nerozpuštěné látky, jako jsou řasy a zbytky odumřelých rostlin. Mnohem důležitější roli mají však ve filtru nitrifikační bakterie. Tyto užitečné bakterie se usazují na filtračním substrátu a rozkládají škodlivý amoniak a dusitany na dusičnany. Tento proces je součástí biologické filtrace a přirozené degradace v akváriích. Vnitřní filtr je rovněž velmi tichý. Instalace filtru Tetra FilterJet je tak snadná, že filtr je připraven k použití během několika sekund. Nastavitelná výstupní tryska zajišťuje optimální cirkulaci vody, díky čemuž se celé akvárium rovnoměrně provzdušňuje. Další výhodou vnitřního akvarijního filtru Tetra FilterJet je, že jeho filtrační houba se velmi snadno čistí. Tím se významně zkracuje čas potřebný pro údržbu filtru. Filtrační materiál nečistěte horkou vodou, protože by to poškodilo užitečné bakterie usazené ve filtru. Stejně tak k čištění filtru nikdy nepoužívejte chemické prostředky. Pro zamezení dlouhodobého poškození populace filtračních bakterií doporučujeme, abyste filtr nečistili během běžné částečné výměny vody.

Zatím žádné příspěvky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.