+420 792 772 092 (Po-Pá 8:00-17:00 h.)

      

Zoo-prodej.cz
Váš nákupní košík 0 ks zboží za 0,00 Kč

Konopná pokrutina - MWILD Animal´s pellets (bio krmivo) - 1kg

Kategorie:Ostatní
Kód zboží:pokrutina
Dostupnost:5-7 dnů
Cena: 49,00 Kč
ks

Veškeré ceny pro zboží Konopná pokrutina - MWILD Animal´s pellets (bio krmivo) - 1kg jsou uváděny vč. DPH

Konopná pokrutina - MWILD Animal´s pellets (bio krmivo) - 1kg

Vysoce kvalitní doplňkové krmivo vhodné pro domácí mazlíčky .

Granulát je bezlepkový, má ideální poměr tuku a lehce stravitelných komplexních bílkovin.

Obsahuje všech 8 esenciálních aminokyselin (které si organismus nedokáže sám vytvořit) a vlákninu, což napomáhá trávícímu systému zvířete. Konopí je poměrně všestranný lék.

Vědecké studie dávno potvrdily mnohé léčivé účinky různých živin, které konopná semínka obsahují. Jsou to hlavně velmi žádané esenciální omega 3 a omega 6 polynenasycené mastné kyseliny (mají protizánětlivé účinky na celý organismus) a minerály jako hořčík, železo, fosfor, draslík, vápník a zinek. Protein, který je obsažen v konopném semínku neobsahuje trypsinové inhibitory, které zabraňují vstřebávání bílkovin. MWILD Animal's pellets je výhradně potravinářské kvality. Produkty určené na potravinářské a krmivářské využití se získávají zásadně ze semen technických odrůd Cannabis sativa (konopí seté).

Každého chovatele těší, když je jeho zvíře zdravé, v dobré kondici a psychické pohodě. Nemalou měrou se na tom podílí výživa odpovídající potřebám každého stádia vývoje.

Vhodné pro březí, laktující i mladá zvířata.

Zlepšuje výkon, vhodné pro zvířata ve sportovní zátěži.

Má příznivé účinky na kůži a srst.

Tlumí nejrůznější formy ekzémů, hojí kožní onemocnění.

Velice silný přírodní antioxidant, posiluje imunitu.

Prospívá zdraví a potlačuje projevy stárnutí. Několik klinických studií potvrdilo příznivé účinky při léčbě různých kožních a dalších běžných onemocnění. Má skvělé nutriční hodnoty. Podporuje regeneraci organismu. Dávku je nutné přizpůsobit kondici, věku a váze zvířete.

Krmivo je rozvažováno dle přání zákazníka.

1 kg - 49 kč

Zatím žádné příspěvky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.