Zavolejte nám (Po-Pá 8-17, So 8-12)

RP Kabel topný 25W 5m

5-7 dnů Objednávky do 21:00, předpokládané dodání: u vás v pondělí 3. 4.
429,00 Kč 354,55 Kč bez DPH
Kód produktu: 007-23164
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
RP Kabel topný 25W 5m
RP Kabel topný 25W…
429,00 Kč

Popis produktu

Ideální pro vytápění regálových (RACK) systémů. Vhodné pro plazy, obojživelníky a další druhy zvířat.
Kvalitní flexibilní, odolná a bezpečná konstrukce (IPX7).

INSTALACE TOPNÉHO KABELU:
Vyjměte výrobek z obalu a zkontrolujte, zda není kabel nebo elektrická zástrčka poškozen. Pokud zjistíte jakékoli poškození, vraťte produkt v místě zakoupení. Tento produkt lze používat pouze mimo terária.

POZNÁMKA: NEDOVOLTE, aby se kabel křížil, mohlo by dojít k přehřátí výrobku. Vždy dodržujte minimální bezpečnou vzdálenost 3 cm mezi smyčkami nebo kabelovými svazky. Předejdete tak přehřátí výrobku a možnému požáru! Pomocí teploměru sledujte teplotu uvnitř terária. Ujistěte se, že teplota je ve vhodném rozmezí pro druh, který chováte. Digitální infračervený teploměr je dobrým nástrojem pro měření teplot na různých místech v teráriu. Doporučujeme použít topný kabel s vhodným termostatem. Topný kabel je možné použít na spodní vnější části terária nebo na vnější zadní či boční stěně skleněných terárií. Připevněte topný kabel k teráriu pomocí malých kousků elektrické pásky (viz. znázornění), přičemž dodržujte minimální bezpečnou vzdálenost mezi smyčkami tepelného kabelu (minimálně 3 cm).

POZNÁMKA: Pokud jsou kabelové svazky blíže než 3 cm, může dojít k přehřátí! Vyvarujte se ostrých ohybů o poloměru menším než 1,3 cm.
Elektrické připojení musí být vždy mimo terárium. Připojte kabel do elektrické zásuvky. Elektrickou pásku pravidelně kontrolujte, abyste se ujistili, že je kabel stále bezpečně přilepen ke sklu terária. Zkontrolujte při každém čištění nebo alespoň jednou měsíčně a podle potřeby nalepte novou pásku.

NEDOVOLTE, aby terárium leželo přímo na topném kameni. Ideální pro použití s terárii REPTI PLANET (všechna terária mají na krajích nohy, které zajišťují dostatek prostoru mezi kabelem a deskou stolu).
To umožňuje únik přebytečného tepla a zabraňuje poškození topného kabelu, terária, zvířat, domácího nábytku atd.

Zobrazit celý popis