Zavolejte nám (Po-Pá 8-17, So 8-12)

NUTRIN Pond - Optimal - 320 g

 

Kompletní krmivo s optimálním obsahem živin pro všechny druhy kaprovitých ryb

Více informací ›

2 týdny Více informací › Objednávky do 12:00, předpokládané dodání: u vás v pondělí 1. 7.
52,00 Kč 46,43 Kč bez DPH
Kód produktu: 1638
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
NUTRIN Pond - Optimal - 320 g
NUTRIN Pond -…
52,00 Kč

Popis produktu

Plovoucí extrudované krmivo splňující základní nutriční požadavky kaprovitých ryb. Díky kombinaci prvotřídních surovin a technologii zpracování nabízí optimální poměr živin v přístupnější formě.

 

Multikomplex vitamínů

Krmivo je obohaceno nejen o vitamíny A, D3, E nebo C, ale je navíc dotováno celou řadou vitamínů skupiny B (thiamin, ryboflavin, piridoxin, kobalamin, niacin, biotin, kyselina listová, kyselina pantotenová, Inositol, Cholin), vitamínem K3 a řadou stopových prvků komplexně podporujících zdravé fungování organismu.

Betakoroten

Jeden z hlavních karotenoidů, kterým lze cíleně ovlivňovat barevnost ryb. Kromě vybarvovací schopnosti působí v těle jako provitamín vit A a silný antioxidant, podílející se na obranyschopnosti organismu.

Spirulina

Vynikající zdroj bílkoviny s esenciálními AMK v dokonalé kombinaci. Živiny, minerály a biologicky aktivní látky v lehce stravitelné formě podporují imunitní systém a fungují jako prevence zlepšení celkového stavu organismu. Detoxikuje organismus a díky komplexnímu složení má pozitivní vliv na vyjasnění barevných přechodů.

Korýši

Živočišná složka krmiva je obohacena o krevety a gammarus nejen pro svoje lákavé aroma, ale také jako kvalitní zdroj živin a především jako zdroj velkého množství přírodního astaxanthinu, který je považován za jeden z nejsilnějších antioxidantů, významně se podílí na ochraně organismu a spolu s betakarotenem zvýrazňuje barvy ryb.

Krmný návod

Krmte několikrát denně takové množství krmiva, které ryby zkonzumují během několika minut.

Produkt je zařazen v kategoriích

Krmivo Nutrin

Zobrazit celý popis