Zavolejte nám (Po-Pá 8-17, So 8-12)

Tropical Vitality-Color 100ml vločky

Vločkové krmivo s vysokým obsahem bílkovin, zvýrazňující vybarvení a vitalizující, určené ke každodennímu krmení býložravých a všežravých ryb.

Více informací ›

5-7 dnů Více informací › Objednávky do 19:00, předpokládané dodání: u vás v pondělí 1. 7.
63,00 Kč 56,25 Kč bez DPH
Kód produktu: 400458
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Tropical Vitality-Color 100ml vločky
Tropical Vitality…
63,00 Kč

Popis produktu

Vzhledem ke zvýšenému obsahu bílkovin, vitamínu E a lecitinu se doporučuje především v období růstu a množení ryb. V krmivu jsou přítomná přírodní barviva – betakarotén a astaxanthin, které ovlivňují zintenzivnění barev ryb, mají prospěšný vliv na průběh mnohých fyziologických procesů, včetně rozmnožování a chrání buňky proti škodlivému působení volných radikálů.

Aby byly ryby schopny lépe využívat tuky obsažené v krmivu, byl Vitality & Color obohacený L-karnitinem, který podporuje jejich metabolismus.

Toto krmivo je k dispozici i v jiné formě: Vitality & Color Granulat, Vitality & Color Tablets.

Složení: ryby a výrobky z ryb, obiloviny, vejce a vaječné produkty, bílkovinné extrakty rostlinného původu, měkkýši a korýši (moučka z krilu min. 8%), kvasnice, vedlejší produkty rostlinného původu, řasy (Spirulina platensis min. 1%), oleje a tuky, minerální látky (v tom zeolit 1%). Analytické složky: hrubý protein 49,0%, hrubé oleje a tuky 12,5%, hrubá vláknina 3,0%, vlhkost 6,0%.

balení 100 ml

Zobrazit celý popis