Zavolejte nám (Po-Pá 8-17, So 8-12)

TETRA Betta Larva Sticks

Krmivo pro tropické ryby rodu betta a jiné labyrintky.

Více informací ›

5-7 dnů Objednávky do 22:00, předpokládané dodání: u vás v pondělí 3. 4.
49,00 Kč 42,61 Kč bez DPH
Kód produktu: A1-259317
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
TETRA Betta Larva Sticks
TETRA Betta Larva…
49,00 Kč

Popis produktu

Kompletní krmivo pro tropické ryby.
Nové krmivo Tetra Betta Larva Sticks nabízí druhově odpovídající krmivo, které ideálním způsobem pokrývá nutriční potřeby tropických ryb rodu betta a jiných labyrintek. Toto speciální krmivo připomíná svou velikostí, tvarem a barvou komáří larvy, jednu z nejoblíbenějších rybích pochoutek.

Toto nové speciální krmivo je ideální k vytvoření přirozených podmínek rybám v akváriu: krmivo plave na hladině vody. Osahuje velice chutné krevetky a vysoký obsah karotenoidů, čímž posiluje zářivé zbarvení ryb. Vysoce kvalitní bílkoviny a omega-3 mastné kyseliny poskytují dostatečnou energii pro zajištění zdravého růstu. BioActive formule pomáhá udržovat rybám zdravý imunitní systém a zvyšuje jejich odolnost, energii a vitalitu.
Krmný návod: krmte několikrát denně v malých porcích.
Složení: ryby a výrobky z ryb, rostlinné bílkovinné extrakty, obiloviny, kvasnice, měkkýši a korýši, oleje a tuky, řasy.
Jakostní znaky: hrubé proteiny 46%, vlhkost 8%, hrubé oleje a tuky 7%, hrubá vláknina 2%, vitamín A 30660 m.j./ kg, vitamín D3 1910 m.j./ kg, mangan 70 mg / kg, zinek 41 mg / kg, železo 27 mg / kg.

Zobrazit celý popis